Prezentaciju projekta SEA-EU

Pozivaju se svi zainteresirani studenti na prezentaciju projekta SEA-EU koja će se održati u utorak 14. siječnja u 11:30 h  u dvorani A104.

Projekt The European University of the Seas (SEA-EU) započeo je s provedbom u listopadu prošle godine, a u prosincu je potpisan zajednički Sporazum o mobilnosti svih 6 Sveučilišta koji pokriva sve sastavnice unutar svih Sveučilišta ( Sveučilište u Cádizu, Sveučilište u Gdanjsku, Sveučilište Zapadne Bretanje u Brestu, Sveučilište u Kielu, Sveučilište u Splitu i Sveučilište na Malti).

U svakoj akademskoj godini trajanja projekta očekuje se oko 20 dolaznih studentskih mobilnosti na svakom od partnerskih Sveučilišta, te velik broj mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja.

Više o projektu možete pronaći u prezentaciji u privitku.

Prilog: