Svečane promocije na FESB-u

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u dvorani A100 održat će se 21. veljače 2020. godine svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera te stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera. Dana 22. veljače 2020. godine održat će se svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera.

Raspored i popis promovanata:

Dana 21. veljače 2020. godine u 10:00 sati održat će se promocija stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike,
  • računarstva,
  • brodogradnje.

popis promovanata

Dana 21. veljače 2020. godine u 12:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike i informacijske tehnologije,

popis promovanata

Dana 21. veljače 2020. godine u 14:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• računarstva
  • brodogradnje,
  • industrijskog inženjerstva.

popis promovanata

Dana 22. veljače 2020. godine u 10:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• automatike i sustava,
  • elektronike i računalnog inženjerstva,
  • elektrotehnike,
  • komunikacijske i informacijske tehnologije.

popis promovanata

Dana 22. veljače 2020. godine u 12:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• računarstva,
  • industrijskog inženjerstva.