Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

– u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  30.09.2019. godine, “Narodnim Novinama” 02.10.2019. godine i u EURAXESS-u  04.10.2019. godine.

1. jednog nastavnika u naslovno znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika: izabran dr. sc. Mate Dabro

– u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  30.12.2019. godine, “Narodnim Novinama” 31.12.2019. godine i u EURAXESS-u  04.01.2020. godine.

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Tonći Modrić
  2. jednog nastavnika u nastavnom zvanju predavač, znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika  i odgovarajuće radno mjesto: izabrana Ivana Grgić, prof. mat. i inf.
  3. jednog suradnika u zvanju asistent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na određeno vrijeme: izabrana Karla Grgić, mag. ing.

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 15.01.2020. godine na radno mjesto:

• voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u studenskoj službi – položaj III. vrste – 1 izvršitelj na određeno radno vrijeme u punom radnom vremenu (zamjena za rodiljni dopust): izabrana Mirjana Burazer

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 05.02.2020. godine na radno mjesto:

višeg stručnog referenta za rad u studenskoj službi – radno mjesto II. vrste – 1 izvršitelj na određeno radno vrijeme u punom radnom  vremenu (zamjena za rodiljni dopust do 28.02.2021. godine): izabrana Vedrana Vidić

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 21.02.2020. godine na radno mjesto:

– jednog mlađeg istraživača za rad na projektu “CMS eksperiment” na određeno radno vrijeme od 1 godine: izabrana Ana Šćulac, mag. ing.