Stipendije Hrvatske narodne banke

Hrvatska narodna banka radi potpore budućim, mladim stručnjacima, u skladu s poslovnim interesima i mogućnostima, u 2020. godini dodjeljuje ukupno najviše osam stipendija, u visini od 3.000,00 kuna neto mjesečno, za studente profila potrebnog za rad u Hrvatskoj narodnoj banci (dvije za studente ekonomije, dvije za studente matematike, dvije za studente računarstva, tj. informatičkih tehnologija, jednu za studente prava i jednu za studente građevinarstva).

Ako se ne zaprimi dovoljan broj odgovarajućih prijava iz jednog područja, Hrvatska narodna banka zadržava pravo preusmjeriti broj stipendija iz jednog područja u drugo.

Svi izrazi koji se upotrebljavaju u tekstu, a imaju rodno značenje, bez obzira na to jesu li u muškom ili ženskom rodu, obuhvaćaju na jednak način i muški i ženski rod.

Natječaj je otvoren do srijede 30. rujna 2020. (uključujući i taj dan).

Osobe za kontakt jesu Branka Šerić (tel. 385 1 4565 064), Anita Gajski (tel. 385 1 4565 044) i Marica Vrban (tel. 385 1 4590 351).

Više o uvjetima, postupcima prijave kao i o obavezama budućih stipendista, možete pronaći na linku ovdje.