Profico Summer Camp 2020

U sklopu ljetne radionice Profico Summer Camp 2020 tvrtka Profico nudi zainteresiranim studentima/studenticama dodiplomskih i diplomskih studija Računarstva i Računalnog Inženjerstva mogućnost obavljanja dvotjedne stručne prakse, s ciljem usvajanja specifičnih vještina softverskog razvoja na web i mobilnim tehnologijama, te vještina softverskog inženjerstva (product strategy, product ownership, project management).
– Od izabranih kandidata formirat će se tim od 4-6 ljudi.
– Raspoložive tehnološke vertikale će biti web – Node.JS + React.JS mobile – iOS + Android
– Studenti koriste vlastito računalo tijekom prakse, no po potrebi će Profico osigurati nekoliko slobodnih računala
– Praksa obuhvaća 80 radnih sati u obliku 2 radna tjedna s mogućnošću produljenja
– Metode prijave i selekcije: motivacijsko pismo + intervju
– Metode provedbe: rad na projektnom zadatku kroz jasno definiran proces tijekom 2 tjedna s fazama i odgovornim osobama
– Komunikacija: e-mail prije prakse i tijekom selekcije, Slack tijekom prakse

Rok prijave: 12.07.2020

Oblik prijave: Motivacijsko pismo u slobodnoj formi kojem kandidat ističe vlastite interese te zašto želi odraditi praksu u našoj tvrtki, kojem šalje na adresu info@profico.hr sa subjektom Profico Summer Camp 2020, s obaveznom naznakom tehnologije za koju  je zainteresiran(a)  – web backend(Node.JS), web frontend (React.JS), mobile (iOS ili Android).
Selekcijski razgovori u tjednu od 13.07. -17.07.2020, na poziv temeljem motivacijskog pisma.
Lista odabranih kandidata se objavljuje 18.07.2020 (odabrani kandidati će dobiti obavijest e-mailom).

Početak Profico Summer Camp 2020: 20.07.2020 u trajanju 2 tjedna

Tražimo visoku razinu motivacije i želje za učenjem i napredovanjem u struci, kao i elemente osobne izvrsnosti, te smo spremi pružiti priliku za usvajanjem visoko-traženih znanja i vještina na današnjem tržištu rada, kao i ponuditi perspektivu zapošljavanja u našoj tvrtci najboljim polaznicima. Prednost imaju visokomotivirani pojedinci na završnim godinama studija, ali ne isključujemo ni mlađe kandidate.

Kratka prezentacija tvrtke Profico nalazi se u prilogu.

Prilog: