Slobodna mjesta na FESB-u i upisi u jesenskom upisnom roku

Rok za prijavu studijskih programa je 17. rujna 2020. godine do 14:59 sati.

Slobodna mjesta na FESB-u za upis studenta u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih i preddiplomskih stručnih studija u jesenskom upisnom roku za akademsku godinu 2020./2021.:

Preddiplomski sveučilišni studij Broj slobodnih mjesta
Elektrotehnika i informacijska tehnologija 76
Strojarstvo 64
Industrijsko inženjerstvo 24
Brodogradnja 23

Preddiplomski stručni studij Broj slobodnih mjesta
Elektrotehnika 5
Brodogradnja 13
Strojarstvo 1

Pristupnici koji, u jesenskom roku, kroz NISpVU (www.postani-student.hr) ostvare pravo upisa u I. godinu preddiplomskog sveučilišnog i preddiplomskog stručnog studija trebaju u dvorani A126 u sljedećim terminima dovršiti upisni postupak:

• 18. rujna 2020.g. od 09:00 do 14:00 sati preddiplomski sveučilišni studiji
  • 21. rujna 2020.g. od 09:00 do 14:00 sati preddiplomski stručni studiji

Više informacija o postupku upisa kao i o dokumentaciji koju treba pripremiti za upis može se pronaći ovdje.

Pristupnici koji budu imali nepotpunu dokumentaciju neće moći ostvariti upis.

S obzirom da će se podjela svjedodžbi o položenoj državnoj maturi obaviti 17. rujna 2020., istu je moguće dostaviti naknadno do 25. rujna 2020.

U slučaju da nakon provedenih upisa ostane slobodnih mjesta na pojedinim studijskim programima, 21. rujna u 14:30 sati na web stranici Fakulteta objavit će se točan broj slobodnih mjesta na istima. Istog dana 21. rujna u 15:00 sati u dvorani A101 obavit će se spuštanje kvalifikacijskog praga i prozivka pristupnika koji su neposredno ispod praga za pojedine studijske programe.  Oni pristupnici koji ne budu nazočni na prozivci neće moći ostvariti upis.