Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

–  u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  30.03.2020. godine, “Narodnim Novinama” 01.04.2020. godine i u EURAXESS-u  02.04.2020. godine.

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje brodogradnja i odgovarajuće radno mjesto: izabrana dr. sc. Branka Bužančić Primorac
  2.  jednog suradnika u zvanju poslijedoktorand za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje brodogradnja, na određeno vrijeme: izabran dr. sc. Josip Bašić

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 26.06.2020. godine na radno mjesto:

• višeg stručnog referenta (za kadrovske poslove) – radno mjesto II. vrste – 1 izvršitelj na neodređeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: izabrana Lidija Krnić, mag. iur.