Odluka o raspisivanju izbora za Studentski zbor Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje

Na temelju Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/07) te Pravilnika za provedbu izbora predstavnika studenata u Studentski zbor Sveučilišta u Splitu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Splitu, dekan donosi slijedeću

ODLUKU

o raspisivanju izbora za Studentski zbor Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu

1. Raspisuju se izbori za Studentski zbor Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

2. Izbori će se održati dana 9. rujna 2020. godine (srijeda) u vremenu od 8.00 do 20.00 sati na biračkom mjestu Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, Aula Fakulteta.

3. Studentski zbor Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu čini 11 predstavnika studenata (članova i zamjenika) kako slijedi:

• dva studenta preddiplomskog studija Elektrotehnike i informacijske tehnologije
  • jedan student preddiplomskog studija Računarstva
  • jedan student preddiplomskog studija Strojarstva, Brodogradnje i Industrijskog inženjerstva
  • dva studenta stručnog studija
  • jedan student diplomskog studija Automatika i sustavi, Elektronika i računalno inženjerstvo, Elektrotehnika, Komunikacijska i informacijska tehnologija
  • jedan student diplomskog studija Računarstva
  • jedan student diplomskog studija Strojarstva, Brodogradnje I Industrijskog inženjerstva
  • dva studenta poslijediplomskih doktorskih studija

4. Kandidacijska lista zajedno s potpisima studentske podrške i studentskom potvrdom kojom kandidirane osobe dokazuju svoj studentski status za izbore za studentski zbor FESB-a predaje se najkasnije 28. kolovoza 2020. god. ( petak) do 12. sati na protokol Fakulteta.

Kandidacijske liste biti će objavljene dana  1. rujna 2020. godine.

1. Izbori će se provesti sukladno odredbama Statuta studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, Statuta Studentskog zbora FESB-a i Pravilnika za provedbu izbora predstavnika studenata u Studentski zbor Sveučilišta u Splitu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Splitu.
  2. Ova Odluka objavit će se na oglasnoj ploči i web stranici Fakulteta.

Prilog:

dekan