Uvodni sat za brucoše: Najava događanja

Uvodni sat za brucoše tradicionalno je događanje kojim obilježavamo početak svake akademske godine. Prilika je to za sve naše novopečene studente da se doznaju sve o svojim pravima i obvezama te da se informiraju o ustroju Fakulteta i studijskih programa, o izvedbenom planu za iduću akademsku godinu, svim informatičkim sustavima koje će svakodnevno koristiti, ali i o svim mogućnostima koje im Fakultet pruža u pogledu izvannastavnih aktivnosti.

Nažalost, ove godine – zbog važećih epidemioloških mjera povezanih sa pandemijom koronavirusa – nismo u mogućnosti u jednom terminu okupiti sve naše brucoše, kako se to radilo svih dosadašnjih godina. Umjesto toga, studenti će biti podijeljeni u četiri odvojene skupine, prema studijskim programima. Za skupine 1 i 2 uvodni satovi će biti upriličeni u četvrtak, 24. rujna, u prijepodnevnim satima, dok će se za skupine 3 i 4 uvodni satovi održati u petak, 25. rujna, u prijepodnevnim satima. Točni termini održavanja i raspored studenta po skupinama, uz detaljan protokol koji će trebati poštivati prilikom dolaska i odlaska te tijekom samih uvodnih satova,  bit će objavljeni na web stranici Fakulteta krajem ovog tjedna, po završetku upisa u jesenskom upisnom roku.