Uvodni sat za brucoše: Raspored održavanja

Uvodni satovi za brucoše u akademskoj godini 2020./2021. održat će se prema sljedećem rasporedu:

• ČETVRTAK, 24. rujna, od 10.00 do 12.00 sati
    1. studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Elektrotehnike i informacijske tehnologije od Ajduković, Josipa do Knezović, Josipa
    2. studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Elektrotehnike i informacijske tehnologije od Kokeza, Petra do Stojić, Luce

• ČETVRTAK, 24. rujna, od 13.00 do 15.00 sati
    1. studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Elektrotehnike i informacijske tehnologije od Surać, Rebeke do Žuvela, Ivana; te studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Strojarstva
    2. studenti preddiplomskog stručnog studija Strojarstva; te studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Industrijskog inženjerstva

• PETAK, 25. rujna, od 10.00 do 12.00 sati
    1. studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Računarstva od Arambašić, Josipa do Mamić, Jure
    2. studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Računarstva, od Marasović, Ivana do Župić, Ana Marije; te studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Brodogradnje

• PETAK, 25. rujna, od 13.00 do 15.00 sati
    1. studenti preddiplomskog stručnog studija Elektrotehnike; te studenti preddiplomskog stručnog studija Brodogradnje
    2. studenti preddiplomskog stručnog studija Računarstva.

Ističemo kako je navedeni raspored konačan te da nisu dopuštene nikakve promjene i/ili zamjene termina! Svi uvodni satovi održat će se u najvećem amfiteatru Fakulteta, dvorani s oznakom A 100, koja se nalazi u prizemlju zgrade, u neposrednoj blizini glavnog ulaza. Kako bi se smanjila gužva pri dolasku, studenti svrstani u skupine označene brojkom 1 u zgradu trebaju ući na glavni ulaz, dok studenti iz skupina označenih brojkom 2 za ulazak koriste bočni ulaz, koji se nalazi na drugom kraju zgrade, sa strane sportskih terena. Budući da se na ulazu u zgradu Fakulteta svim posjetiocima mjeri temperatura, preporučujemo svim brucošima da na Fakultet dođu minimalno 20 minuta prije zakazanog početka njihovog uvodnog sata. Za cijelo vrijeme boravka u prostorima Fakulteta, studenti su obavezni na licu pravilno nositi zaštitnu masku. Unutar dvorane dozvoljeno je sjediti samo na prethodno označenim mjestima. Po završetku uvodnih satova, molimo studente da se ne zadržavaju u prostorima Fakulteta.

Kao što je već bilo rečeno u ranije objavljenoj najavi događanja, uvodni sat prilika je za brucoše da doznaju sve o svojim studentskim pravima i obvezama te da se informiraju o ustroju Fakulteta i studijskih programa, o izvedbenom planu za iduću akademsku godinu, svim informatičkim sustavima koje će svakodnevno koristiti i svim mogućnostima koje im Fakultet pruža u pogledu izvannastavnih aktivnosti. Nakon pozdravnog govora dekana, nazočnim studentima bit će podijeljene studentske iskaznice, popularne „iksice“. Zbog svega navedenog, poželjno je da studenti prisustvuju uvodnom satu u što je moguće većem broju. Ipak, zbog aktualne situacije s pandemijom koronavirusa, naglašavamo kako studenti koji pokazuju znakove akutne respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, i sl.), koji su pozitivni na COVID-19 ili kojima je određena mjera samoizolacije NE SMIJU nazočiti uvodnom satu. Dolaskom na uvodni sat svi studenti potvrđuju da su upoznati i suglasni s ovom odredbom i da zadovoljavaju navedene zdravstvene kriterije.