Stipendija LTH Metalni lijev d.o.o.-STROJARSTVO-2020/2021

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) iz Benkovca, kao članica LTH Castings grupacije, ima dugogodišnju tradiciju na području tehnologije tlačnog lijeva. Pored samog lijevanja, proizvodni proces također obuhvaća i CNC strojnu obradu kao i visoko sofisticirane operacije pranja, montaže, testiranja. Proizvodna paleta je u potpunosti namijenjena automobilskoj industriji, a najznačajniji kupci dolaze iz kruga premium proizvođača kao što su Mercedes, BMW ili Audi. Zahvaljujući svojim poslovnim rezultatima LTH je višestruki dobitnik priznanja i nagrada Hrvatske Gospodarske Komore i Udruge Hrvatski Izvoznici.

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) raspisuje natječaj za stipendije u akademskoj godini 2020./2021. za sve studente koji se obrazuju za zanimanja iz područja strojarstva i to: mag.ing.mech. i univ.bacc.ing.mech.

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) stipendistima nudi:

• upoznavanje tvrtke i mogućnost obavljanja stručne prakse,
  • mogućnost zapošljavanja nakon završenog fakultetskog obrazovanja i daljnji profesionalni razvoj
  • stipendiju te po završetku obrazovanja ugovor o radu s davateljem stipendije u trajanju najmanje koliko je trajalo primanje stipendije

Uz prijavu priložiti:

• životopis
  • zamolba
  • svjedodžbu prethodno završenog razreda
  • potvrda o upisu u akademsku godinu 2020./2021.
  • ukoliko imate, priložite priznanja i pohvale za postignuća u prošlom školovanju.

PRIJAVE možete poslati na adresu:

LTH Metalni lijev d.o.o., Benkovačke bojne 21, 23420 Benkovac, s naznakom »Stipendija«.

Za više informacija kontaktirajte nas na broj telefona 023/684-828.

Prijave će biti prikupljene do 15.10.2020., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 31.10.2020.