Flow Design Team – Prezentacija

U subotu 17.10.2020. u 17:00 na FESB-u u amfiteatru A100 Aerotehnička udruga Split predstavit će svoj Flow Design Team i projekt VECTOR VX. Iako su osnovani tek prije 3 godine, ovaj tim je postigao odlične rezultate na međunarodnim  natjecanjima i želja im je doseći svjetski vrh u aeronautici. Da bi u tome uspjeli, potrebne su im nove snage – mladi, entuzijastični ljudi, spremni razviti nove vještine i usavršiti postojeće.

Projekt VECTOR VX se razvio do razine da su im, osim strojara, elektroničara i računaraca, potrebni i studenti matematike, fizike, ekonomisti, pravnici, grafičari i dizajneri. Ako ste se prepoznali u gore navedenom ili znate nekoga tko odgovara opisu, dođite na predstavljanje i iz prve ruke doznajte više o mogućnostima koje Vam Sveučilište i FESB pružaju u pogledu izvannastavnih aktivnosti.

QR kod za prijavu se nalazi na plakatu.

Live Stream možete pratiti preko linka https://www.facebook.com/events/3655532414505689/

Prilog:

Očekujemo vas,