Natječaj za posao: Pro Integris – sistem administracija IT sustava

Pro Integris je inženjering tvrtka osnovana 2007. godine koja djeluje u području automatizacije elektroenergetskih postrojenja, integracije novih tehnologija i ICT rješenja u elektroenergetsku mrežu. Naši kupci i partneri bave se proizvodnjom, prijenosom i distribucijom električne energije. Ponosni smo na veliki broj uspješno završenih projekata diljem svijeta, mnogobrojne nagrade i dugogodišnju suradnju sa ključnim sudionicima na svjetskom elektroenergetskom tržištu. Zbog novih projekata i unaprjeđenja vlastitog ICT sustava, nudimo priliku studentima i mladim inženjerima koji nemaju radnog iskustva da se priključe našem timu na radnom mjestu Inženjer informacijsko komunikacijskih tehnologija u uredu u Zagrebu ili Splitu.

Opis posla:

  • sistem administracija IT sustava u tvrtki,
  • praćenje rada, dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova u IT sustavu tvrtke,
  • pružanje tehničke podrške zaposlenicima tvrtke,
  • rad na vanjskim projektima,
  • izrada projektne dokumentacije i implementacija sustava kod kupaca.

Uvjeti:

  • poznavanje Windows operativnog sustava,
  • poznavanje mrežnih tehnologija,
  • odgovornost i točnost,
  • timski rad i komunikativnost,
  • znanje engleskog jezika,
  • Student/VŠS/VSS.

Što nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme,
  • upoznavanje novih ICT tehnologija u energetici,
  • prilika za daljnje napredovanje i stručno usavršavanje.

Ukoliko ste motivirani i spremni za nove izazove te imate volju i želju za radom, a pronašli ste se u našem opisu, pošaljite nam svoj životopis na info@prointegris.hr.

Kategorije