Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

• u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  29.06.2020. godine, “Narodnim Novinama” 01.07.2020. godine i u EURAXESS-u  03.07.2020. godine.

– jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje računarstvo i odgovarajuće radno mjesto: izabrana dr. sc. Maja Braović

• u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 09.09.2020. godine na radno mjesto:

– jednog tehničkog suradnika – radno mjesto III. vrste na neodređeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: izabran Srđan Radić

• u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 11.09.2020. godine na radno mjesto:

– jednog mlađeg istraživača za rad na projektu ” DATACROSS – Napredne metode i tehnologije u znanosti o podacima i kooperativnim sastavima”  od 01. listopada 2020. do 31. listopada 2022. godine: izabran Toni Šarić, mag. phys.

• u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 30.09.2020. godine na radno mjesto:

– jednog istraživača za rad na projektu “Aktivni sustavi za pohranu energije i stabilizaciju mreže ASPEMS”  na određeno vrijeme: izabran Mislav Blajić, mag. ing.