Akcija darivanja krvi

S obzirom na tešku situaciju sa zalihama krvi kao posljedica utjecaja epidemije, pozivaju se studentice, studenti i djelatnici FESB-a da se odazovu FESB-ovskoj akciji dragovoljnog darivanja krvi u ponedjeljak, 14. prosinca 2020 od 8:30 do 14:30 sati.

darivanje_krvi

Predviđena akcija održati će se u prostoru ispod amfiteatra A100 (“akvarij”) pazeći da:

• u velikom prostoru akcije uvijek bude značajno manje od 25 osoba,
  • razmak između osoba bude najmanje 1,5 metar,
  • se prostorija kontinuirano ili, po potrebi, periodički provjetrava uz pauzu u doniranju,
  • se pravilno nose maske i dezinficiraju ruke i
  • ne bude zadržavanja darivatelja nakon donacije krvi jer će se obrok i piće zahvalnosti davati kao paket, a konzumacija će biti izvan aule.

Molimo svakog zainteresiranog za davanje krvi da se javi voditelju akcije Nikši Krniću na mail: nkrnic@fesb.hr  ili putem SMS poruke na broj +385 91 4305911 i pošalje termin u kojem bi došao na FESB. Temeljem Vaših želja sastaviti će se raspored darivanja krvi kako se ne bi stvarale gužve.