Erasmus+ info dan

Povodom objavljenih natječaja za mobilnost u okviru programa međunarodne razmjene Erasmus+, kolegice i kolege iz Odjela za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju Sveučilišta u Splitu pozivaju sve zainteresirane studente da im se pridruže na Erasmus+ info danu. Zbog trenutne situacije i važećih protuepidemijskih mjera, koje onemogućavaju organiziranje fizičkih događanja sa velikim brojem sudionika, Erasmus+ info dan će se održati putem aplikacije Zoom u sljedećim terminima:

• u četvrtak, 4. ožujka 2021. godine, s početkom u 10.00 sati. Pristup događanju u navedenom terminu moguć je putem sljedeće poveznice.
  • u ponedjeljak, 8. ožujka 2021. godine, s početkom u 10.00 sati. Pristup događanju u navedenom terminu moguć je putem sljedeće poveznice.