Komemoracija za mr. sc. Ljubomira Kulišića, v. pred.

S neizmjernom tugom i dubokom boli u srcu upućujemo posljednji pozdrav našem dugogodišnjem kolegi i nastavniku, Ljubomiru Kulišiću, koji je nas je nenadano zauvijek napustio u srijedu, 17. ožujka, u 72. godini života. Komemoracija će se održati na FESB-u, u dvorani A 100, u ponedjeljak, 29. ožujka, s početkom u 12.00 sati.

I sam bivši student ovog Fakulteta, magistar Kulišić na njemu se zaposlio 1974. godine pri Zavodu za elektroenergetiku. Kao nastavnik, održavao je predavanja i vježbe iz različitih kolegija iz područja energetske elektronike, a autor je i 6 znanstvenih radova objavljenih u časopisima citiranim u sekundarnim publikacijama, 8 radova objavljenih u zbornicima radova s domaćih i međunarodnih znanstvenih skupova te 9 stručnih radova. Niz godina obnašao je i dužnost sindikalnog povjerenika Fakulteta.