Ljetna radionica za studente „Summer Camp 2021“

Ljetna radionica „Summer Camp 2021“ tvrtke Ericsson Nikola Tesla d.d., kojom se obilježava 20. godišnjica izvođenja ovog hvalevrijednog projekta, planira se ove godine održati u tjednima od 12. srpnja do 23. srpnja te od 23. kolovoza do 10. rujna u Zagrebu i u Splitu.

U provedbi Ljetne radionice uvažavat će se sve epidemiološke preventivne mjere.

S obzirom na nepredvidivu epidemiološku situaciju  izvedba je moguća u sva tri načina:

• stalna fizička prisutnost,
  • povremena fizička prisutnost i rad na daljinu,
  • cjelokupni rad na daljinu.

Način rada prilagođavat će se prema trenutnoj situaciji.

Natječaj je otvoren za sve studente završne godine preddiplomskog studija te studente diplomskih studija koji posjeduju osnovna znanja i vještine razvoja softvera, željni su naučiti nešto novo i osjetiti rad u timu na industrijskim istraživačkim izazovima.

Prijave traju do zaključno 25. travnja 2021. godine. Rezultati odabira bit će poznati do 21. svibnja 2021. godine.

U petak, 16. travnja, s početkom u 11.00 sati, putem sustava MS Teams, održat će se prezentacija Ljetne radionice. Svi zainteresirani mogu se priključiti prezentaciji putem poveznice.

Za više informacija o projektu posjetite mrežne stranice tvrtke Ericsson Nikola Tesla d.d. i njihovu službenu Facebook stranicu.