Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

–  u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 28.09.2020. godine, “Narodnim Novinama” 30.09.2020. godine i u EURAXESS-u  07.10.2020. godine.

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto na Katedri za nanoelektroniku i fotonaponsku pretvorbu: izabran dr. sc. Ivan Marasović

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto na Katedri za komunikacijske i informacijske sustave: izabran dr. sc. Petar Šolić

– u “Slobodne Dalmacije”, “Narodnim Novinama”, “Zavodu za zapošljavanje”  i internetskoj stranici FESB-a  10.02.2021. godine i u EURAXESS-u  11.02.2021. godine na radno mjesto:

1. jednog suradnika u zvanju poslijedoktoranda za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika na određeno vrijeme: izabrana dr. sc. Anita Carević

2. jednog  suradnika u zvanju poslijedoktoranda za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje računarstvo na određeno vrijeme: izabran Ante Dagelić

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 08.01.2021. godine na radno mjesto pod točkom:

5. dva mlađa istraživača za rad na projektu “CEKOM – IRA 2 – Razvoj napredne integralne numeričke procedure” na određeno radno vrijeme do 09.09.2023. godine: izabran Mario Malić, mag. ing.

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 17.02.2021. godine na radno mjesto:

4. dva mlađa istraživača za rad na projektu VITA – Virtualna telemedicinska asistencija na određeno radno vrijeme do 31.12.2023. godine: izabrani dr. sc. Luka Kraljević i Danijela Džal, mag. math.