OTVORENE PRIJAVE ZA PRAKSU U INETECU!

Jesi li ikad razmišljao/la kako optimizirati robotski sustav? Ili o razvoju novih rješenja u medicinskoj, zrakoplovnoj i nuklearnoj industriji?

inetec praksa

Pridruži nam se na studentskoj praksi u INETECU gdje ćeš imati priliku raditi na softverskim rješenjima i robotskim sustavima u izazovnoj industriji!

INETEC je visokotehnološka tvrtka koja dizajnira, razvija i proizvodi robote, instrumente, softvere, kontrolere i sonde. Jedan od posljednjih izazova na kojem radimo je razvoj neurokirurškog robota NERO u području medicinske robotike. Prisutni smo i u zrakoplovnoj industriji s našim robotima i sondama, koji se koriste za automatsko ispitivanje vitalnih dijelova zrakoplovnih turbina.

U INETECU imaš priliku steći prvo radno iskustvo dok gledaš kako se tvoj rad pretvara u konkretan proizvod.

U sklopu studentske prakse bit će organizirana i INETEC akademija gdje ćeš učiti više o tehničkim temama kojima se bavimo, ali i poboljšati svoje soft skills.

Prijavi se i pošalji svoj životopis i prijepis ocjena na careers@inetec.hr. Prijave su otvorene do 14.05.2021.