Javni razgovor s pristupnikom Antom Topićem, dipl. ing.

Temeljem članka 45. Pravilnika o poslijediplomskom studiju Fakulteta iz 2009. godine te Odluke Fakultetskog vijeća od 16. travnja 2021. godine o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada, obavještavamo vas da će se

JAVNI RAZGOVOR

o očekivanom znanstvenom doprinosu doktorskog rada s pristupnikom Antom Topićem, dipl. ing., održati dana 2. lipnja 2021. godine, s početkom u 12:30 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

Predložena tema doktorskog rada nosi naslov:

PREPOZNAVANJE EMOCIJA TEMELJENO NA MAPAMA EEG ZNAČAJKI KROZ MREŽU DUBOKOG UČENJA

Članovi Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada su:

1. Prof. dr. sc. Dinko Begušić (FESB, Split) – predsjednik
  2. Izv. prof. dr. sc. Mladen Russo (FESB, Split) – mentor
  3. Prof. emer. dr. sc. Nikola Rožić (FESB, Split) – član
  4. Prof. dr. sc. Maja Matijašević (FER, Zagreb) – član
  5. Izv. prof. dr. sc. Maja Stella (FESB, Split) – član

Zbog epidemioloških mjera pristup u Vijećnicu ograničen je na 10 osoba te će pristup javnom razgovoru biti omogućen i korištenjem platforme Microsoft Teams, putem sljedeće poveznice:

Javni razgovor o očekivanom znanstvenom doprinosu doktorskog rada s pristupnikom Antom Topićem, dipl. ing.

Predsjednik Povjerenstva
Prof. dr. sc. Dinko Begušić