Natječaj za podnošenje poticaja za dodjelu Nagrade Hrvoje Dujmić za 2021. godinu

U spomen na prerano preminulog profesora našeg Fakulteta Hrvoja Dujmića, dugogodišnjeg člana Hrvatske gorske službe spašavanja, alpinista, speleologa, voditelja i sudionika brojnih ekspedicija i akcija spašavanja, Fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje dodjeljuje nagradu Hrvoje Dujmić.

Ovom nagradom se želi odati priznanje studentima i djelatnicima Fakulteta koji su svojim djelima od opće društvene koristi inspirirali druge, pokazali iznimnu ljudskost ili učinili nešto zbog čega su primjer drugima.

Potencijalni kandidati se mogu prijaviti sami, mogu ih prijaviti poznanici, kolege ili prijatelji. Prijave je potrebno poslati e-mailom na adresu dekanat@fesb.hr, a prijava treba sadržavati ime, prezime i kontakt pošiljatelja, te ime, prezime, kontakt i kratak opis djela kandidata kojeg se prijavljuje.

Natječaj za podnošenje poticaja za 2021. godinu je otvoren do 9. lipnja 2021. godine. Temeljem pristiglih prijava Uprava Fakulteta će odrediti dobitnika/e.

Nagrada u obliku pohvalnice će biti uručena na proslavi Dana FESB-a 18. lipnja 2021. godine.