Svečanost povodom Dana FESB-a

Prijenos svečanosti povodom Dana FESB-a možete pratiti uživo putem poveznice: stream.fesb.hr, s početkom u 11:00 sati.

U petak 18. lipnja 2021. godine u 11 sati u dvorani A100 održat će se svečanost kojom ćemo obilježiti 61. rođendan Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

Na svečanosti ćemo dodijeliti dekanove nagrade najuspješnijim studentima našeg Fakulteta za akademske godine 2019./2020. i 2020./2021.

Dodijelit ćemo nagradu Hrvoje Dujmić, nagradu koju dodjeljujemo u spomen na prerano preminulog profesora našeg Fakulteta Hrvoja Dujmića, dugogodišnjeg člana Hrvatske gorske službe spašavanja, alpinista, speleologa, voditelja i sudionika brojnih ekspedicija i akcija spašavanja. Ovom nagradom se želi odati priznanje studentima i djelatnicima Fakulteta koji su svojim djelima od opće društvene koristi inspirirali druge, pokazali iznimnu ljudskost ili učinili nešto zbog čega su primjer drugima.

Na kraju ćemo se zahvaliti našim umirovljenim djelatnicima koji su otišli u mirovinu u protekle dvije godine.

Zbog epidemioloških mjera na svečanosti će biti prisutni nagrađeni s pratnjom, a svi ostali, koji to žele, moći će svečanost pratiti uživo putem poveznice: stream.fesb.hr.