Svečane promocije

Prijenos svečanih promocija u petak 25. lipnja i subotu 26. lipnja možete pratiti uživo putem poveznice: stream.fesb.hr.

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u petak, 25. lipnja 2021. godine, u dvorani A100 bit će upriličene svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera te stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera, dok će idućeg dana, u subotu, 26. lipnja, 2021. godine, biti upriličene svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera. Raspored održavanja promocija i popisi promovanata dani su u nastavku ove obavijesti. Generalne probe za svečane promocije održat će se u srijedu i četvrtak, 23. i 24. lipnja 2021. godine, prema rasporedu o kojem su promovanti obavješteni putem elektroničke pošte.

U petak, 25. lipnja 2021. godine u 10:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike i informacijske tehnologije,
  • brodogradnje,
  • industrijskog inženjerstva.

Popis promovanata pogledajte ovdje.

U petak, 25. lipnja 2021. godine, u 12:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• računarstva,
  • strojarstva.

Popis promovanata pogledajte ovdje.

U petak, 25. lipnja 2021. godine, u 14:00 sati održat će se promocija stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike,
  • strojarstva,
  • brodogradnje,
  • računarstva.

Popis promovanata pogledajte ovdje.

U subotu, 26. lipnja 2021. godine, u 10:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• automatike i sustava,
  • elektronike i računalnog inženjerstva,
  • elektrotehnike.

Popis promovanata pogledajte ovdje.

U subotu, 26. lipnja 2021. godine, u 12:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• komunikacijske i informacijske tehnologije.
  • računarstva.

Popis promovanata pogledajte ovdje.

U subotu, 26. lipnja 2021. godine, u 14:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• strojarstva,
  • industrijskog inženjerstva,