FESB Racing s dva motocikla na Motostudent natjecanju

FESB Racing sudjelovao je i na ovom izdanju MotoStudent natjecanja na stazi Motorland Aragon u Španjolskoj.

Na natjecanju su sudjelovali s dva projekta: trećim po redu petrol motociklom i prvim električnim projektom – električnim motociklom.

Petrol motocikl je ostvario 14. mjesto u završnoj utrci, a ukupno 19. mjesto od 37 timova u petrol kategoriji.

Električni motocikl zbog mehaničkih poteškoća nije vozio u završnoj utrci, ali je ostvario zavidan rezultat u kategoriji inovacije, osvojivši 4. mjesto. U kategoriji najbolji projekt, električni motocikl osvojio je 13. mjesto među 46 timova u kategoriji.

Tim se sa natjecanja vratio zadovoljan ostvarenim rezultatima i pun novih znanja za buduće projekte.