Obavijest o obrani doktorskog rada pristupnika Daniela Vasića, mag. inf.

Fakultetsko vijeće Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, na svojoj sjednici održanoj dana 17. rujna 2021. godine, prihvatilo je pozitivnu ocjenu

DOKTORSKOG RADA

pristupnika Daniela Vasića, mag. inf., pod naslovom:

“EKSTRAKCIJA I KORIŠTENJE ZNANJA PRIKAZANOG SEMANTIČKIM HIPERGRAFOM IZ TEKSTA NA HRVATSKOM JEZIKU”

i imenovalo Povjerenstvo za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Ljiljana Šerić (FESB, Split) – predsjednik
  2. Izv. prof. dr. sc. Ani Grubišić (PMF, Split) – član
  3. Doc. dr. sc. Angelina Gašpar (KBF, Split) – član
  4. Doc. dr. sc. Krunoslav Žubrinić (Sveučilište u Dubrovniku, Odjel za elektrotehniku i računarstvo) – član
  5. Doc. dr. sc. Maja Braović (FESB, Split) – član

Zamjenici:

1. Izv. prof. dr. sc. Saša Mladenović (PMF, Split)
  2. Prof. dr. sc. Marko Rosić (PMF, Split)

Obrana doktorskog rada održat će se u četvrtak, 30. rujna 2021. godine u 11:00 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

Zbog epidemioloških mjera pristup u Vijećnicu ograničen je na 25 osoba te će pristup obrani doktorskog rada biti omogućen i korištenjem platforme Microsoft Teams, putem sljedeće poveznice: Obrana doktorskog rada Daniela Vasića, mag. inf.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug