Stipendija LTH Metalni Lijev d. o. o. – akademska godina 2021./2022.

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) iz Benkovca, kao članica LTH Castings grupacije, ima dugogodišnju tradiciju na području tehnologije tlačnog lijeva. Pored samog lijevanja, proizvodni proces također obuhvaća i CNC strojnu obradu kao i visoko sofisticirane operacije pranja, montaže, testiranja. Proizvodna paleta je u potpunosti namijenjena automobilskoj industriji, a najznačajniji kupci dolaze iz kruga premium proizvođača kao što su Mercedes, BMW ili Audi. Zahvaljujući svojim poslovnim rezultatima LTH je višestruki dobitnik priznanja i nagrada Hrvatske Gospodarske Komore i Udruge Hrvatski Izvoznici.

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) raspisuje natječaj za stipendije u akademskoj godini 2021./2022. za sve studente koji se obrazuju za zanimanja iz područja strojarstva i to: mag.ing.mech. i univ.bacc.ing.mech.

LTH Metalni Lijev (LTH Metal Cast) stipendistima nudi:

• Mjesečno isplaćivanje stipendije u ugovorenom iznosu
  • Obavljanje stručne prakse uz novčanu naknadu
  • Zasnivanje radnog odnosa nakon završenog fakultetskog obrazovanja u trajanju najmanje jednakom razdoblju primanja stipendije
  • Mogućnost trajnog zaposlenja te daljnji profesionalni razvoj

Uz prijavu priložiti:

• Životopis
  • Zamolba
  • Potvrda o upisu u akademsku godinu 2021./2022.
  • Prijepis ocjena tijekom dosadašnjeg studija (ili preslika svjedodžbe)
  • Potvrda o eventualnim posebnim postignućima i nagradama tijekom studija ili srednjoškolskog obrazovanja (za ostvarivanje dodatne prednosti)

PRIJAVE možete poslati na adresu:

LTH Metalni lijev d.o.o., Benkovačke bojne 21, 23420 Benkovac, s naznakom »Stipendija« ili putem elektronske pošte na adresu: posao.HR@lthcastings.com.

Za više informacija kontaktirajte broj telefona 023/684-449.

Prijave će biti prikupljene do 15.10.2021., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 31.10.2021.