Održani uvodni satovi za brucoše

U četvrtak i petak, 30. rujna i 1. listopada, na našem su Fakultetu održani uvodni satovi za brucoše, koji su i ove godine, zbog epidemiološke situacije, bili podijeljeni u četiri skupine.

Tijekom svog pozdravnog govora, dekan je predstavio povijest, prostore i aktivnosti Fakulteta, informirao brucoše o njihovim studentskim pravima i obvezama, upoznao ih s ustrojem studijskih programa, izvedbenim planovima za iduću akademsku godinu, informatičkim sustavima koje će koristiti te mogućnosti koje im se pružaju u okviru izvannastavnih aktivnosti.

U nastavku brucošima su svoje aktivnosti predstavili predstavnici Studentskog zbora FESB-a, i udruga koje djeluju na našem Fakultetu: DUMP-aFESB Racing-aFlow Design Team-a i FESB Hydro-a.

Nakon završetka dekanovog pozdravnog govora, studentima su uručene studentske iskaznice, popularne „iksice“.

Studenti upisani u ljetnom upisnom roku, koji još nisu preuzeli svoje studentske iskaznice, to mogu učiniti svakog radnog dana, od 10.00 do 12.00 sati, na šalteru studentske službe.