Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

OBAVIJEST

da je po objavljenom natječaju u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 01.10.2021. godine na radno mjesto:

1. jednog stručnog suradnika za rad u Računskom centru – radno mjesto I. vrste na neodređeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: donesena je odluka o neizboru kandidata.

1.  dva mlađa istraživača za rad na projektu “CEKOM: – Ledena platforma” na određeno radno vrijeme do 09.09.2023. godine: izabrani Tomislav Lušić, mag. ing. i Danijel Meter, mag. ing.

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij strojarstva (magistar inženjer strojarstva), odnosno prijašnji sveučilišni diplomski studij (VSS).

1.  jednog mlađeg istraživača za rad na projektu “IRI 2: – Razvoj putničkog jedrenjaka nulte emisije ispušnih plinova” na određeno radno vrijeme do 17.08.2023. godine: izabrana Magdalena Omazić, mag. ing.

Uvjeti:

1.  jednog mlađeg istraživačaza rad na projektu “IRI 2: – Razvoj putničkog jedrenjaka nulte emisije ispušnih plinova” na određeno radno vrijeme do 17.08.2023. godine: izabrana Marija Alavanja, mag. ing.

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij industrijskog inženjerstva (magistar inženjer industrijskog inženjerstva),  – odnosno prijašnji sveučilišni diplomski studij (VSS).

1. jednog mlađeg istraživača za rad na projektu “IRI 2: – Razvoj putničkog jedrenjaka nulte emisije ispušnih plinova” na određeno radno vrijeme do 17.02.2023. godine: izabran Petar Bosnić, mag. ing.

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij strojarstva (magistar inženjer strojarstva) ili elektrotehnike (magistar inženjer elektrotehnike) ili elektronike (magistar inženjer elektronike i računalnog inženjerstva) ili automatike (magistar inženjer automatike i sustava) ili računarstva (magistar inženjer računarstva) odnosno prijašnji sveučilišni diplomski studij (VSS).

1.  dva mlađa istraživača za rad na projektu “IRI 2: – Razvoj putničkog jedrenjaka nulte emisije ispušnih plinova” na određeno radno vrijeme do 17.02.2023. godine: izabrani Petar Bosnić, mag. ing.