Javni razgovor s pristupnikom Antonijem Kuncem, mag. ing.

Temeljem članka 42. Pravilnika o poslijediplomskom studiju Fakulteta iz 2012. godine te Odluke Fakultetskog vijeća od 12. studenoga 2021. godine o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada, obavještavamo vas da će se

JAVNI RAZGOVOR

o očekivanom znanstvenom doprinosu doktorskog rada s pristupnikom Antonijem Kuncem, mag. ing., održati dana 2. prosinca 2021. godine, s početkom u 11:00 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

Predložena tema doktorskog rada nosi naslov:

ALGORITMI ZA ESTIMACIJU AMPLITUDE I FAZE S PRIMJENOM NA UREĐAJ ZA SINKRONIZIRANO MJERENJE FAZORA

Članovi Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada su:

1. Izv. prof. dr. sc. Marin Despalatović (FESB, Split) – predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Goran Petrović (FESB, Split) – mentor
  3. Prof. dr. sc. Roman Malarić (FER, Zagreb) – član
  4. Prof. dr. sc. Tomislav Kilić (Sveučilište u Splitu) – član
  5. Doc. dr. sc. Goran Majić (FESB, Split) – član

Zbog epidemioloških mjera pristup u Vijećnicu Fakulteta ograničen je na 25 osoba te će pristup javnom razgovoru biti omogućen i korištenjem platforme Microsoft Teams, putem sljedeće poveznice:

Javni razgovor o očekivanom znanstvenom doprinosu doktorskog rada s pristupnikom Antonijem Kuncem, mag. ing.

Predsjednik Povjerenstva
Izv. prof. dr. sc. Marin Despalatović