Natječaj za voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u Studentskoj službi

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, raspisuje

Za izbor:

– voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u Studentskoj službi – položaj III. vrste – 1 izvršitelj na određeno radno vrijeme u punom radnom vremenu (zamjena za privremeno odsutnog djelatnika)

Uvjeti:

• SSS;
  • znanje rada na računalu;
  • poznavanje engleskog jezika;
  • radno iskustvo: 1 godina;
  • trajanje probnog rada: 3 mjeseca.

Opis poslova:

• zaprima dokumente za razredbene postupke;
  • obavlja upise studenata za sve godine preddiplomskog i stručnog studija;
  • vodi evidenciju o stanju upisanih studenata po godinama za preddiplomske i stručne studije;
  • na temelju ispitnih lista unosi ocjene studenata preddiplomskih i stručnih studija i tiska prijavnice te ih odlaže u dosjee studenata;
  • izdaje potvrdnice o pravima studenata;
  • izdaje prijepise ocjena;
  • sređuje dokumentaciju za obranu završnog rada;
  • sudjeluje u pripremi promocija;
  • zaprima i odgovara na upite studenata preddiplomskih i stručnih studija;
  • obavlja i druge poslove po nalogu dekana, tajnika i nadređenog voditelja.

Pristupnici prilažu:

• potpisanu prijavu na natječaj;
  • životopis;
  • preslik diplome;
  • elektronički zapis o radno pravnom statusu sa Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od mjesec dana);
  • dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova, ili preslik rješenja o rasporedu ili ugovora o radu);
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika (potvrda, uvjerenje, preslik indeksa i slično);
  • dokaz o znanju rada na računalu (potvrda, uvjerenje, preslik indeksa i slično);
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice);
  • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci);
  • druge relevantne dokaze kojima se ispunjavaju traženi uvjeti.

Fakultet zadržava pravo provođenja testiranja znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete.

O mjestu i vremenu održavanja provjere kandidati će biti obaviješteni elektroničkom porukom na adresu elektroničke pošte koju navedu u prijavi. Ako kandidat ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje koji/a prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti kod prijma u službu sukladno članku 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14) dužan/a se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na javni natječaj, dužan/a je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na javni natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, uz prijavu na javni natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Sve zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani da dopune prijave.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a pri izboru kandidat će priložiti izvornik.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su suglasni da Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podatka.

Natječaj traje 8 dana od dana objave natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 69/17.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni pismenim putem u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o izboru.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32., 21000 Split, s naznakom “Natječaj za radno mjesto”.

Natječaj je objavljen u Zavodu za zapošljavanje i Narodnim Novinama u srijedu 09.03.2022.  godine.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug