Veliki broj stipendija za studente FESB-a

Nakon što je 11. ožujka 2022. donesena Odluka o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2021./2022., a već ranije su dodijeljene državne stipendije za studente u STEM područjima znanosti, možemo konstatirati da su i ove godine brojni naši studenti dobitnici vrijednih stipendija.

STEM stipendiju u iznosu od 1.200,00 kuna mjesečno ove godine je dobilo 85 naših studenata i to 19 studenata prve godine i 66 studenata viših godina.

Stipendiju Sveučilišta u Splitu u iznosu od 800,00 kuna mjesečno ove godine je dobilo 20 naših studenata i to 2 studenta prve godine i 18 studenata viših godina.

Uz ove stipendije naši studenti su i dobitnici brojnih stipendija koje dodjeljuju gradovi i županije te tvrtke, od kojih ponovno vrijedi istaći stipendiju tvrtke ATOS za dvoje naših studenata u iznosu od 4.000,00 kuna mjesečno.