Najava održavanja svečanih promocija

S velikom radošću i zadovoljstvom najavljujemo kako će se svečane promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika inženjera i prvostupnica inženjerki te magistara inženjera i magistri inženjerki koji su studije završili u akademskoj godini 2020./2021. održati kako slijedi:

• svečane promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika inženjera i prvostupnica inženjerki održat će se u petak, 22. travnja 2022. godine;
  • svečane promocije magistara inženjera i magistri inženjerki održat će se u subotu, 23. travnja 2022. godine.

Svečane promocije bit će upriličene u dvorani A100 našeg Fakulteta, a uslijed popuštanja epidemioloških mjera, uz studente promovente, moći će im prisustvovati i njihovi gosti te članovi obitelji. Raspored kandidata po promocijama i svi ostali detalji oko njihovog održavanja bit će naknadno oglašeni putem naših komunikacijskih kanala, a promoventi će o njima u predstojećim danima biti obaviješteni i putem elektroničke pošte.