Dan otvorenih vrata na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje

Odabir fakulteta na kojem ćemo studirati jedna je od najvažnijih odluka koje donosimo u svom životu, jer time utiremo svoj put i određujemo smjer u kojem ćemo se kasnije u životu profesionalno razvijati. Svim srednjoškolcima koji bi željeli biti sigurni da je neki od studijskih programa, koje nudimo na našem Fakultetu, pravi odabir za njih, pružamo mogućnost da na jedan dan postanu naši studenti! U okviru dana otvorenih vrata, koji će se održati ovog četvrtka, 5. svibnja 2022. godine, za sve vas smo pripremili niz edukativnih i zabavnih prezentacija i radionica kroz koje ćete se moći upoznati sa različitim sadržajima koje ćete detaljnije izučavati odlučite li upisati neki od naših studija.

Cjeloviti program događanja za dan otvorenih vrata potražite ovdje. Kako bi osigurali svoje mjesto, ispunite formu za prijavu, koju možete pronaći na sljedećoj poveznici, najkasnije do srijede, 4. svibnja 2022. godine, do kraja dana. Broj sudionika po pojedinim radionicama je ograničen!