Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

– na  internetskoj stranici FESB-a,  “Narodnim Novinama” i  “Zavodu za zapošljavanje”  22.12.2021. godine,  EURAXESS-u  23.12.2021. godine i “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije”  27.12.2021. godine na radno mjesto:

• jednog nastavnika u znanstveno – nastavno zvanje redovitog profesora za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika i odgovarajuće radno mjesto: izabrana dr. sc. Anita Matković

– u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 28.03.2022. godine, “Narodnim Novinama” i  “Zavodu za zapošljavanje”  30.03.2022. godine i  EURAXESS-u  31.03.2022. godine na radno mjesto:

1. jednog nastavnika u znanstveno – nastavno zvanje izvanrednog profesora za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika: izabran dr. sc. Duje Čoko
    2. jednog nastavnika u znanstveno – nastavno zvanje izvanrednog profesora za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje računarstvo: izabrana dr. sc. Tea Marasović

– u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 30. svibnja 2022. godine, “Narodnim Novinama”, Zavodu za zapošljavanje i EURAXESS-u 01. lipnja 2022. godine na radno mjesto:

•  jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje izvanrednog profesora za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Mario Cvetković

– u “Zavodu za zapošljavanje”, “Narodnim Novinama” i internetskoj stranici FESB-a 03. lipnja 2022. godine na radno mjesto:

•  jednog mlađeg istraživača za rad na projektu SpliTech na određeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: izabrana Ana Čulić, mag. ing.

– u “Zavodu za zapošljavanje”, “Narodnim Novinama” i internetskoj stranici FESB-a 15. lipnja 2022. godine na radno mjesto:

1. jednog mlađeg istraživača za rad na projektu “Istraživanje i razvoj smart-grid punionice za električna vozila unutar konstrukcije rotacionog parking sustava” na određeno nepuno radno vrijeme: izabran Goran Pavlov, dipl. ing.
    1. jednog višeg laboranta na projektu Study of Experimental Invetigation of Electrochemical Hydrogen Compressor Performance and Degradation na određeno puno radno vrijeme: izabran Boris Šimić, ing.