Uvodni satovi za brucoše i početak nastave

Uvodni satovi za brucoše u akademskoj godini 2022./2023. održat će se najvećem amfiteatru Fakulteta, dvorani s oznakom A 100, koja se nalazi u prizemlju zgrade, u neposrednoj blizini glavnog ulaza, prema sljedećem rasporedu:

PETAK, 30. rujna 2022. godine, od 10.00 do 12.00 sati

• studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Elektrotehnika i informacijska tehnologija;
  • studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Strojarstvo; te
  • studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Brodogradnja

PETAK, 30. rujna 2022. godine, od 13.00 do 15.00 sati

• studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Računarstvo;
  • studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Industrijsko inženjerstvo;
  • studenti preddiplomskog stručnog studija Elektrotehnika;
  • studenti preddiplomskog stručnog studija Strojarstvo;
  • studenti preddiplomskog stručnog studija Brodogradnja; te
  • studenti preddiplomskog stručnog studija Računarstvo

Uvodni sat za brucoše tradicionalno je događanje kojim obilježavamo početak svake akademske godine. Prilika je to za sve naše novopečene studente da doznaju sve o svojim pravima i obvezama te da se informiraju o ustroju Fakulteta i studijskih programa, o izvedbenom planu za iduću akademsku godinu, svim informatičkim sustavima koje će svakodnevno koristiti, ali i o svim mogućnostima koje im Fakultet pruža u pogledu izvannastavnih aktivnosti. Nakon pozdravnog govora, nazočnim studentima bit će podijeljene njihove studentske iskaznice, popularne „iksice“, i podatci za pristupanje AAI računu. Zbog svega navedenog, poželjno je da studenti prisustvuju uvodnom satu u što je moguće većem broju. Prijenos uvodnih satova za brucoše bit će moguće pratiti uživo i putem poveznice stream.fesb.hr.

Nastava u akademskoj godini 2022./2023. za sve studente počinje u ponedjeljak, 3. listopada 2022. godine, prema rasporedu koji će tijekom sljedećeg tjedna biti dostupan u sustavu FESB Raspored. Kalendar nastavne djelatnosti za nadolazeću akademsku godinu moguće je pronaći na e-Learning portalu.