Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

–   u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 27. lipnja 2022. godine, “Narodnim Novinama”, Zavodu za zapošljavanje i EURAXESS-u 29. lipnja 2022. godine na radno mjesto:

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje redovitog profesora u trajnom zvanju za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Petar Sarajčev
  2. jednog suradnika u suradničkom zvanju poslijedoktoranda za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Ivan Krolo

– u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 25. srpnja 2022. godine, EURAXESS-u  26. srpnja 2022. godine, “Narodnim Novinama” i  Zavodu za zapošljavanje 27. lipnja 2022. godine na radno mjesto:

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje redovitog profesora za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Branimir Lela
  2. jednog suradnika u suradničkom zvanju poslijedoktoranda za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika na određeno vrijeme: izabran dr. sc. Stanko Kružić
  3. jednog suradnika u suradničkom zvanju asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na određeno vrijeme: izabran Alen Grebo, mag. ing.
  4.  jednog višeg stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje temeljne tehničke znanosti na određeno vrijeme: izabrana Anđela Džoja, mag. ing.
  5. jednog višeg stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika na određeno vrijeme: izabran Domagoj Veštić, mag. ing.
  6. jednog višeg stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika na Katedri za digitalne sustave i mreže na određeno vrijeme: izabran Duje Dujmović, mag. ing.

7. jednog stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika na određeno vrijeme: izabran Bruno Šegvić. mag. math.