Administrator mreže (m/ž) – AD Plastik Grupa

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji, Mađarskoj i Rumunjskoj zapošljavamo više od 2500 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

TVOJI ZADACI I ODGOVORNOSTI

• Instalacija, konfiguracija i održavanje mrežne infrastrukture i komunikacijske opreme
  • Predlaganje, projektiranje i implementiranje novih mrežnih rješenja
  • Izvršavanje zadataka i aktivnosti na području mrežne sigurnosti IT sustava
  • Izrađivanje i ažuriranje informatičko tehničke dokumentacije
  • Otklanjanje kvarova iz vlastite nadležnosti i prosljeđivanje ostalih kvarova nadležnim službama
  • Testiranje ispravnosti rada sustava po propisanim uputama za rad i izvještavanje po propisanim metodama
  • Izvršavanje poslova održavanja sustava definiranih uputama za rad

OD TEBE TRAŽIMO

• VSS ili VŠS tehničkog usmjerenja (FESB, FER, FOI, TVZ, VST, VSITE ili srodni tehnički fakultet)
  • Poželjno posjedovanje certifikata iz mrežnih tehnologija (CCNA, CCNP, CCSA, CCSE)
  • Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Volja za kontinuiranim učenjem i napredovanjem

ŠTO NUDIMO?

• Dinamično, otvoreno i društveno odgovorno poslovno okruženje
  • Suradnju s profesionalnim, multikulturnim i multinacionalnim timom
  • Profesionalne edukacije i mogućnost razvoja karijere
  • Ravnotežu između privatnog i poslovnog života
  • Brojne modele nagrađivanja i priznanja
  • Brigu o zdravlju i sigurnosti
  • Zajedničke sportske aktivnosti
  • Dodatno – prigodne i jubilarne novčane nagrade (božićnice, uskršnjice, regres), potpore roditeljima (darovi za djecu, rođenje, prvi dan škole), restorani i kantine, fond solidarnosti, organizirane zajedničke aktivnosti i još mnogo toga

Mjesto rada: Solin

Priloži svoj CV i pošalji prijavu na e-mail posao@adplastik.hr najkasnije do 30.12.