Najava održavanja svečanih promocija

S velikom radošću i zadovoljstvom najavljujemo kako će se svečane promocije studenata, koji su u akademskoj godini 2021./2022. završili jedan od naših sveučilišnih prijediplomskih, stručnih prijediplomskih ili sveučilišnih diplomskih studija, održati kako slijedi:

• svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i prvostupnika inženjera te stručnih prvostupnica inženjerki i prvostupnika inženjera bit će upriličene u petak, 24. veljače 2023. godine;
  • svečane promocije sveučilišnih magistri inženjerki i magistara inženjera bit će upriličene u subotu, 25. veljače 2023. godine.

Raspored kandidata po promocijama i svi ostali detalji oko njihovog održavanja bit će naknadno oglašeni putem naših komunikacijskih kanala, a promovanti će o njima biti obaviješteni i putem elektroničke pošte.