DODIJELJENE NAGRADE ZA ZNANOST SVEUČILIŠTA U SPLITU

Svečana dodjela Nagrade za znanost Sveučilišta u Splitu za 2022. godinu održana je u ponedjeljak 30. siječnja 2023. u vijećnici Senata Sveučilišta u Splitu „Don Frane Bulić“.

Svečanosti su nazočili  rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić, prorektori prof. dr. sc. Igor Jerković, prof. dr. sc. Nikša Jajac, prof. dr. sc. Zoran Đogaš, prof. dr. sc. Boris Maleš, gradonačelnik Grada Splita prof. dr. sc. Ivica Puljak i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport Splitsko-dalmatinske županije Tomislav Đonlić, čelnici sastavnica našeg Sveučilišta, kao i obitelji i prijatelji laureata.

Nagrada se dodjeljuje najproduktivnijim znanstvenicima čiji je znanstveni rad u 2021. godini značajno pridonio prepoznatljivosti našeg Sveučilišta u znanstvenoj izvrsnosti.

Među dobitnicima nagrade za znanost su i naši:

U PODRUČJU TEHNIČKIH ZNANOSTI:

izv. prof. dr. sc. Josip Lörincz

U KATEGORIJI MLADI ZNANSTVENICI:

dr. sc. Anna Šušnjara

Čestitamo našim znanstvenicima!