Svečane promocije

Svečane promocije kandidata koji su u akademskoj godini 2021./2022. završili jedan od naših preddiplomskih stručnih ili preddiplomskih sveučilišnih studija održat će se ovog petka , 24. veljače 2023. godine, u 10.00, 12.00 i 14.00 sati, dok će se svečane promocije kandidata koji su u prošloj akademskoj godini završili jedan od naših diplomskih sveučilišnih studija održati u subotu, 25. veljače 2023. godine, u 10.00 i 12.00 sati. Sve promocije bit će upriličene u legendarnoj dvorani A100. Svi uzvanici s kojima promovanti žele podijeliti ovaj svečani trenutak – koliko god da ih ima – su više nego dobrodošli!

Generalne probe za svečane promocije održat će se u četvrtak i petak, 23. i 24. veljače 2023. godine, prema rasporedu o kojem su promovanti obaviješteni putem elektroničke pošte.

Kandidati, koji iz osobnih, poslovnih ili inih razloga neće biti u mogućnosti nazočiti svečanoj promociji, svoje diplome, dopunske isprave o studiju te ostalu dokumentaciju moći će osobno preuzeti u Studentskoj službi Fakulteta svakog radnog dana, počev od ponedjeljka, 27. veljače 2023. godine, u vremenu od 8.00 do 16.00 sati, uz predočenje identifikacijskog dokumenta. Diplome i dopunske isprave kandidata koji borave u inozemstvu, nakon promocije, može umjesto njih samih, doći predići i netko od njihovih bližnjih, uz obavezno predočenje punomoći ovjerene kod javnog bilježnika.

U nastavku je dan raspored održavanja svečanih promocija:

• petak, 24. veljače 2023., u 10.00 sati @ A100
  • SVEČANA PROMOCIJA STRUČNIH PRVOSTUPNICA INŽENJERKI I STRUČNIH PRVOSTUPNIKA INŽENJERA
    • elektrotehnike,
    • brodogradnje,
    • računarstva.

• petak, 24. veljače 2023., u 12.00 sati @ A100
  • SVEČANA PROMOCIJA SVEUČILIŠNIH PRVOSTUPNICA INŽENJERKI I SVEUČILIŠNIH PRVOSTUPNIKA INŽENJERA
    • elektrotehnike i informacijske tehnologije,
    • brodogradnje.

• petak, 24. veljače 2023., u 14.00 sati @ A100
    • računarstva,