Odluka o rangiranju kandidata za mobilnost studenata u svrhu studija u okviru Erasmus+ programa u akademskoj godini 2023./2024.

Povjerenstvo za ERASMUS program razmjene u postupku koji je pokrenut Natječajem Sveučilišta u Splitu od 2. ožujka 2023. godine, donijelo je – sukladno kriterijima Natječaja i dodatnim kriterijima sastavnice kao vezanog dokumenta Natječaja – Odluku o rangiranju kandidata za mobilnost studenata u svrhu studija u okviru Erasmus+ programa na Sveučilištu u Splitu za akademsku godinu 2023./2024.

Konačan broj odabranih studenata, kao i trajanje svake mobilnosti za akademsku godinu 2023./2024., odredit će se u okviru raspoloživih sredstava dodijeljenih Sveučilištu u Splitu od strane Agencije za mobilnost i programe EU donošenjem konačne liste odabranih studenata.

Privitak: