Zaposlenice FESB-a sudjelovale na IPVC International Week

Tijekom prošlog tjedna, od 08.-12.05.2023. Instituto Politécnico de Viana do Castelo [IPVC] je ugostio više od 70 nastavnika, istraživača i nenastavnog osoblja iz 20 zemalja za Međunarodni IPVC tjedan.

Sa FESB-a su sudjelovale Tanja Vrandečić i Vedrana Vidović na “IPVC International Week” na Instituto Politécnico de Viana do Castelo u sklopu Erasmus+ Staff Training Mobility.

S temom “EU, priča o srcu, karakteru i solidarnosti”, provedene su brojne aktivnosti na kojima su naše djelatnice sudjelovale i predstavile naš Fakutet i Sveučilište u Splitu.

Na dan Europe, 09.05.2023., organiziran je “International fair” u sklopu kojeg se predstavilo 20 europskih zamalja. Na hrvatskom štandu naše predstavnice su predstavljale FESB i Sveučilište u Splitu. Uz degustaciju karakterističnih proizvoda europskih zemalja, sajam je predstavio različite programe mobilnosti i pridonio uspostavljanju novih suradnji sa stranim institucijama.