Odluka o dobitnicima Rektorove nagrade Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2022./2023.

Temeljem odredbi Pravilnika o Rektorovoj nagradi, Odluke o raspisivanju Natječaja te prijedloga Povjerenstva za dodjelu Rektorove nagrade, rektor Sveučilišta u Splitu donio je Odluku o dobitnicima Rektorove nagrade u akademskoj godini 2022./2023., a za postignuća u akademskoj godini 2021./2022. Odluka se nalazi u prilogu ove obavijesti.

Svečana dodjela Rektorovih nagrada će održat će se u srijedu, 14. lipnja 2022. godine, u 11.00 sati, u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta, Šoltanska 2. Mole se dobitnici Rektorovih nagrada da gđi. Silviji Rančić iz Službe za nastavu splitskog Sveučilišta najkasnije do ponedjeljka12. lipnja 2023. godine, na adresu elektroničke pošte silvija.rancic@unist.hr potvrde svoj dolazak na svečanost dodjele i da dostave IBAN svog žiro računa.

Čestitke svim dobitnicima Rektorove nagrade, posebice studentima našeg Fakulteta Antoniji BartulovićVeroniki Dumić i Mariju Pijuku, kao i svim studentima koji su se prijavili na natječaj.