Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

-u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 12. lipnja 2023. godine, “Narodnim Novinama”, Zavodu za zapošljavanje i EURAXESS-u 14. lipnja 2023. godine na radno mjesto:

• jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na Katedri za tehnologije: izabrana Marijana Čelić, mag. ing.

– u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a 26. lipnja 2023. godine, “Narodnim Novinama”, Zavodu za zapošljavanje i EURAXESS-u 28. lipnja 2023. godine na radno mjesto:

1. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje temeljne tehničke znanosti: izabran Ivan Čorić, mag. ing.
  2. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje računarstvo:  izabran Toma Sikora, mag. ing.

– u  “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije”, internetskoj stranici FESB-a, Zavodu za zapošljavanje, EURAXESS-u 31. srpnja 2023. godine i “Narodnim Novinama”, 02. kolovoza 2023. godine na radno mjesto:

1. jednog nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto izvanredni profesor, za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika: izabran dr. sc. Vladimir Pleština
  2. jednog suradnika na suradničko radno mjesto višeg asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na Katedri za industrijsko inženjerstvo: izabrana dr. sc. Amanda Aljinović Meštrović
  3. jednog suradnika na suradničko radno mjesto višeg asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na Katedri za tehnologije: izabrana Ivana Dumanić Labetić
  4. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika na Katedri za električne mreže i postrojenja: izabran Joško Novaković, mag. ing.
  5. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika na Katedri za multimediju, obradu informacija i programiranje: izabran Davor Meter, mag. ing.
  6. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo na Katedri za materijale i tribologiju: izabrana Karla Periša, mag. ing.
  7. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu): izabrana Matea Omazić, univ. mag. math.
  8. jednog nastavnika na nastavno radno mjesto predavač za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika na nepuno radno vrijeme (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu): kandidat nije izabran