Održan Strukovni sajam u Obrtno tehničkoj školi Split

U petak, 06. listopada u Obrtno tehničkoj školi održao se Strukovni sajam koji je privukao pažnju učenika, roditelja, poslodavaca i predstavnika lokalnih i nacionalnih institucija.
Ovaj sajam nije samo prilika za učenike da predstave svoje vještine i projekte, već i za stvaranje veza s potencijalnim budućim poslodavcima i mentorima iz područja elektrotehnike i računalstva.

Strukovni sajam dio je projekta “Uspostava regionalnog centra kompetentnosti za elektrotehniku i računalstvo Splitsko dalmatinske županije” koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Obrtno tehnička škola Split ujedno je imenovana i Regionalnim centrom kompetentnosti za elektrotehniku i računalstvo Splitsko dalmatinske županije.