Rukometno Zlato za kraj 2023.

U završnici Sveučilišnog prvenstva u rukometu naši su studenti osvojili zlato. Nakon početnih četiri gola zaostatka, u dva navrata, protiv KIFa, vratili su se u utakmicu do 10:10, da bi se nastavak odvijao u gol za gol drami. Konačnih dva razlike za nas. Bravo, bravo!!  –  Bruno Sučić, Filip Volarević, Lovre Muše, Marin Ljubica, Zvonimir Vasilj, Andrej Ramljak, Jure Vučko, Roko Mamut, Mate Rogulj, Berislav Jakelić, Ivan Mateljak, Davor Vujičević.

U vaterpolu je malo nedostajalo da bi obranili zlato. Možda je presudila „duža klupa“ Pomoraca. Konačnih 5:4, a nakon toliko godina pobjeda, je samo satisfakcija da se svi izmjenjuju, a mi smo uvijek tu. Bravo! – Martin Čelar, Duje Srhoj, Toni Kuničić, Nino Milas, Domagoj Butić, Luka Dodoja, Ivan Ćubelić, Ante Carev, Ante Paladin i Lovre Škiljo

Sretna, zdrava i uspješna Vam, sportska, rekreativna Nova 2024., i igrajmo se!