Održane svečane promocije na FESB-u

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u četvrtak, 14. ožujka 2024. godine održane su svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera te prvostupnica inženjerki i prvostupnika inženjera, dok su u petak, 15. ožujka 2024. godine, održane svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera. Ovim činom se 438 novih stručnjaka iz područja elektrotehnike i informacijske tehnologije, računarstva, strojarstva, brodogradnje i industrijskog inženjerstva pridružilo velikoj zajednici čiji su članovi završili neki od studijskih programa koji se izvode na FESB-u.

Na pet svečanih promocija, kao i prethodnih godina u prepunoj dvorani A100, promovirano je:

• 193 sveučilišna prvostupnika inženjera:
    • 81 sveučilišni prvostupnik inženjer elektrotehnike i informacijske tehnologije
    • 76 sveučilišnih prvostupnika inženjera računarstva
    • 26 sveučilišna prvostupnika inženjera strojarstva
    • 10 sveučilišnih prvostupnika inženjera industrijskog inženjerstva
  • 178 sveučilišnih magistara inženjera:
    • 31 sveučilišni magistar inženjer automatike i sustava
    • 35 sveučilišnih magistara inženjera elektronike i računalnog inženjerstva
    • 14 sveučilišnih magistara inženjera elektrotehnike
    • 14 sveučilišnih magistara inženjera komunikacijske i informacijske tehnologije
    • 54 sveučilišna magistra inženjera računarstva
    • 24 sveučilišna magistra inženjera strojarstva
    • 4 sveučilišna magistra inženjera industrijskog inženjerstva
    • 2 sveučilišna magistra inženjera brodogradnje
  • 67 prvostupnika inženjera:
    • 16 prvostupnika inženjera elektrotehnike
    • 33 prvostupnika inženjera računarstva
    • 18 prvostupnika inženjera strojarstva

Popis promovenata dostupan je na poveznici: https://www.fesb.unist.hr/2024/02/12/svecane-promocije-4/

Ovim putem još jednom čestitamo svim promoventima na uspješnom završetku studija te im želimo puno uspjeha u budućem radu i životu.