Obavijest o obrani doktorskog rada pristupnice Jelene Čulić Gambirože, mag. ing. comp.

Fakultetsko vijeće Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, na sjednici održanoj dana 18. listopada 2023. godine, prihvatilo je pozitivnu ocjenu doktorskog rada pristupnice Jelene Čulić Gambirože, mag. ing. comp., pod naslovom:

“METODE STROJNOG UČENJA ZA UČINKOVITO SMANJENJE KOLIČINE PODATAKA I NJIHOVU REKONSTRUKCIJU U KONCEPTU INTERNETA STVARI”

i imenovalo Povjerenstvo za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Maja Štula (FESB, Split) – predsjednica
  2. Naslovni prof. dr. sc. Darko Huljenić (Ericsson Nikola Tesla, Zagreb, naslovno zvanje FER, Zagreb) – član
  3. Prof. dr. sc. Damir Krstinić (FESB, Split) – član
  4. Izv. prof. dr. sc. Ivo Stančić (FESB, Split) – član
  5. Doc. dr. sc. Maja Braović (FESB, Split) – član

Zamjenski članovi:

1. Izv. prof. dr. sc. Ljiljana Šerić (FESB, Split)
  2. Izv. prof. dr. sc. Petar Šolić (FESB, Split)

Obrana doktorskog rada održat će se u petak, 17. studenog 2023. godine u 13:00 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

DEKAN
prof. dr. sc. Branimir Lela