Svečane promocije na FESB-u

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u dvorani A100 održat će se 14. prosinca 2013. godine svečane promocije sveučilišnih prvostupnica i prvostupnika te stručnih pristupnica i pristupnika. Dana 21. prosinca 2013. godine održat će se svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera.

Raspored i popis promovanata:

Dana 14. prosinca 2013. godine u 10 sati održat će se promocija prvostupnica i prvostupnika:

• elektrotehnike i informacijske tehnologije;
  • brodogradnje.

popis promovanata

Dana 14. prosinca 2013. godine u 11:30 sati održat će se promocija prvostupnica i prvostupnika:

• industrijskog inženjerstva.

popis promovanata

Dana 14. prosinca 2013. godine u 13 sati održat će se promocija stručnih pristupnica i stručnih pristupnika:

• elektrotehnike;
  • brodogradnje.

popis promovanata

Dana 21. prosinca 2013. godine u 10 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• automatike i sustava;
  • elektronike i računalnog inženjerstva;
  • elektrotehnike;
  • komunikacijske i informacijske tehnologije.

popis promovanata

Dana 21. prosinca 2013. godine u 12 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

• industrijskog inženjerstva.